Клітини шкіри постійно оновлюються, і шкіра голови не виняток. Надмірне скупчення відмерлих частинок може спричинити утруднення живлення волосяних фолікул, підвищення жирності, появи лупи і навіть випадіння волосся.

Ретельно та дбайливо очистити шкіру голови допоможуть спеціальні скраби. Вони не тільки відлущують відмерлі клітини, але й активізують процеси природного оновлення, стимулюють зростання нового волосся, знижують жирність і приємно освіжають. Крім того, такі засоби – справжня знахідка для всіх, хто часто використовує продукти для укладання. Наприклад стайлінг може накопичуватися у волоссі і негативно впливати на їх стан. Спеціальний скраб допоможе впоратися і з цією проблемою та ретельно очистити волосся від забруднень.

Після використання скрабу волосся краще вбирати будь-який додатковий догляд, наприклад, маску або сироватку, довше залишатися чистими, легше розчісуватися, укладатися і краще рости.

В основі скрабу для шкіри голови можуть бути натуральні абразивні частинки. До нього також додають ментол, фруктові кислоти, різні поживні олії та натуральні екстракти, що мають антисептичні, заспокійливі та тонізуючі властивості.

Хороший скраб для голови вирішує одразу кілька завдань:

- Відлущує омертвілі частинки шкіри, відновлюючи повноцінне клітинне дихання та нормалізуючи жировий баланс шкіри голови.⠀

- активує шкірний кровообіг, що при регулярному застосуванні засобу призводить до стимуляції росту волосся. Завдаючи скраб, можна робити масаж пальцями або використовувати спеціальні масажери.

- Живить шкіру голови та насичує волосяні цибулини корисними мікроелементами завдяки жирним та ефірним маслам, вітамінам та активним екстрактам у складі. Відлущування, масаж та корисна масляна маска – приємний догляд три в одному!

Використання скрабу буде залежати від частоти миття волосся. Нормальну шкіру голови рекомендується очищати скрабом приблизно раз на три-чотири миття, жирну - раз на два миття, чутливу - раз на місяць з особливою обережністю або не використовувати скраб взагалі при виникненні негативної реакції або появі алергії.

Скраб наноситься на вологу шкіру по проділах, після чого голову потрібно ретельно помасажувати, залишити засіб на волоссі на 5-10 хвилин і змити теплою водою. Далі потрібно вимити голову як завжди і можна нанести поживну або зволожуючу маску для додаткового догляду. Якщо волосся густе, вимити скраб може виявитися не зовсім легко. У цьому випадку варто звернути увагу на спеціальні пілінги шкіри голови.

На відміну від скрабів пілінги відлущують омертвілі клітини та розчиняють надлишки шкірного сала за рахунок кислот. Для обличчя такі засоби звичні, але їх використання для шкіри голови може бути в новинку. Але саме в цій галузі знаходиться найбільша кількість сальних залоз.

Пілінги бувають різні, і, залежно від відсотка та виду кислот, тримати їх потрібно довше чи менше. У цьому випадку варто уважно прочитати інструкцію та слідувати їй. Також у складі таких засобів можна зустріти протигрибкові компоненти, різні антибактеріальні олії, наприклад, розмарину або чайного дерева, та пом'якшувальні компоненти.