Знайти "свій" аромат, який повністю асоціюватиметься тільки з вами — мрія кожної жінки. Так хочеться, щоб він полонив, спокушав, і водночас вчасно вислизав із поля нюху, не даючи пересититися оточуючим. Декому вдається знайти свій запах зльоту, і вони не зраджують свого "супутника" протягом багатьох років, іншим же доводиться нюхати і вибирати, вибирати, вибирати...

Але вибрати запах – ще не все, носити його – теж мистецтво! Ми розповімо вам трохи про особливості і різновиди парфумів, а також допоможемо вибрати свій аромат.

Те, що ми називаємо парфумом, парфумами і туалетними водами, такими часто не є.

Існує три види парфумерії 

Перший вид - це парфум. Вони продаються в маленьких флакончиках по 15 мл. Самі по собі ці пляшечки є просто якимось витвором мистецтва, зроблені філігранно, часто ручної роботи, самі по собі просто диво. Коштує цей парфум  дорого, він не продається у звичайних мережевих магазинах. Концентрація ароматичних речовин – максимальна.

Другий вид - це вода-парфум (парфумована вода) або денні парфуми. Тут концентрація ароматичних речовин значно менша, і цей продукт коштують набагато дешевше. Продається у великих обсягах.

Третій вид – туалетна вода. Ці аромати найлегші.

Dicora Жіноча туалетна вода Париж 100 мл                                              Dicora Чоловіча туалетна вода Лондон 100 мл

                                                                                        

 

Ви повинні уважно ставитись до зберігання парфумерії, не допускати того, щоб на неї потрапляли прямі сонячні промені, і вона знаходилася в дуже теплому місці.

Так само потрібно щільно закривати кришку, інакше ви ризикуєте, що ваші улюблені парфуми просто випаровуватися.

Що стосується вибору парфуму: духи світових брендів – це лише брендові назви. Люди, які створюють ці парфуми, знаходяться далеко за кадром, і про них не знає ніхто.

Запах парфуму

Запах парфуму складається з 3 нот.

Перша нота - найлегша і вона випаровується через 15 хвилин, це найчастіше ноти цитрусу і квітів.

Друга - середня нота, ще її називають нота серця, саме цей аромат тримається весь час з нами, коли ми носимо парфум, саме він і відчуватиметься практично завжди.

І третя нота — так званий шлейфовий аромат, ми відчуваємо його вже наприкінці, коли приходимо ввечері додому, роздягаємось і відчуваємо цей залишок, шлейф минулого дня і вашого парфуму. Тому дуже неправильно купувати парфумерію, понюхавши в магазині ковпачок, або ж набризкавши на картонну смужку. Так робити не варто, інакше ви просто витратите гроші, а схожі на цей аромат дня зрозумієте, що не те.

Як правильно наносити парфум?

Потрібно бризнути парфум на зап'ястя, або на ліктьовий вигин і йти. Проходячи 6-8 годин із цим запахом ви зрозумієте, ваш чи ні.

Так само потрібно врахувати те, що і ваше тіло має свій специфічний запах, який у поєднанні з парфумом може дати незвичайну комбінацію. Тому дуже важливо бути схожим на аромат і відчути, як ваше тіло контактує з цим ароматом.

Також фахівці не рекомендують нюхати більше 4 ароматів поспіль, тому що наш ніс здатний сприйняти тільки 4 різних аромати, все інше буде недостовірною інформацією.

Як вибрати парфум за типом шкіри?
При виборі парфуму, одеколону, туалетної або парфумів звернути увагу необхідно на тип шкіри. Безперечно, це вкрай важливо. Розберемо ж, цей момент детальніше. Якщо коротко, ви помічали, що один і той же парфум здатний розкриватися по-різному? Як саме «звучатиме» на Вас букет залежить від багатьох факторів, починаючи від сезону закінчуючи типом шкіри. Від природи ми маємо неповторний індивідуальний запах, це також значно впливає на те, як на завершення звучатиме аромат.

Традиційним у парфумерів існує розподіл на холодну, комбіновану та гарячу шкіру.

Ароматам з акцентом на фінальні ноти та насиченою базою, варто приділити увагу власницям гарячої шкіри. На представницях гарячої шкіри парфуми розкриваються інтенсивніше. Така шкіра зазвичай у смаглявих людей і найчастіше відрізняється підвищеною щільністю (існують винятки).

Варто уникати:

  • агресивні чоловічі;
  • інтенсивні квіткові;
  • пудрові;
  • мускусні.

Звучання таких парфумів змінюється при нанесенні на гарячу шкіру і може стати неприємним.

Рекомендації:

  1. Деревним ароматам – сандала, кедра та іншими.
  2. Східні ноти – амбра, пачулі, ладан тощо.
  3. Гурманські аромати – солодка вата, десерти, мед, запахи напоїв тощо.
  4. Солодким квітковим та ягідним (вишне, жимолості, османтусу).

На господині холодної шкіри початкові ноти затримуються близько 15 хвилин, за рахунок чого парфум розкривається більш розмірено. Представниць такої шкіри можна впізнати за зайвою чутливістю до холоду, прохолодним і навіть крижаним рукам. Також відрізняються блідим кольором шкіри, тому що власникам світлої холодної шкіри засмагати набагато складніше. Варто звернути увагу, що при нанесенні парфуму на таку шкіру його насиченість трохи приглушується.

Варто уникати:

Ніжних квіткових, групу гурманських ароматів та солодких фруктових.

Рекомендації:

Більш підходящими стануть парфуми із шипрою, цитрусами, альдегідами, з анімалістичними нотами, унісекс, а також із вираженими квітковими: троянда, жасмину, туберозу тощо.

Представниці з комбінованою шкірою можуть експериментувати із зонами нанесення парфумів. Зазвичай при комбінованій шкірі - живіт і зона декольте тепліше, ніж прохолодні ноги та руки. Тому на зап'ястях шикарно розкриються духи, що підходять холодній шкірі, а ось на грудях і шиї чудово прозвучать аромати для гарячої шкіри.