|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Мило для рук Живильне з вітаміном А Молоко та диня Dicora Urban Fit 500 мл — це рідке мило для щоденного очищення шкіри рук, яке допомагає підтримувати чистоту, комфорт і доглянутий вигляд шкіри. Ніжна формула ефективно видаляє забруднення, утворює м’яку піну та підходить для частого використання протягом дня.
Формула з вітаміном А, молочними протеїнами та ароматом дині сприяє дбайливому догляду за шкірою рук. Вітамін А допомагає підтримувати гладкість шкіри, а молочні компоненти забезпечують відчуття м’якості та комфорту після кожного миття. Соковитий аромат молока та дині робить щоденний догляд ще приємнішим і дарує відчуття свіжості.
Рідке мило Dicora Urban Fit підходить для всієї родини, легко змивається водою та допомагає підтримувати чистоту рук без відчуття сухості. Зручний флакон з дозатором забезпечує економне використання та комфортне застосування вдома, в офісі або громадських приміщеннях.
Переваги:
- вітамін А — гладкість і м’якість шкіри
- аромат молока та дині
- зручний дозатор
- об’єм 500 мл
Для комплексного догляду рекомендується використовувати креми для рук — вони допомагають підтримувати м’якість шкіри, зменшують відчуття сухості та забезпечують додатковий комфорт після миття рук.